Czym malujemy ściany i sufity?

Czym malujemy ściany i sufity?

Nasi Klienci często pytają jakie farby wykorzystujemy do malowania ścian i sufitu. Jako profesjonalna firma remontowa stosujemy wyłącznie sprawdzone przez nas produkty. Należą do nich, chociażby farby Brillux, które polecamy naszym klientom. Farby, lakiery i materiały wykończeniowe tej marki charakteryzują się niezwykle wysoką jakością, łatwością krycia oraz plamoodpornością. Ponadto szeroka paleta kolorystyczna, umożliwia dopasowanie koloru farby do każdego projektu wnętrza i oczekiwań naszych Klientów.

Zaletą stosowanych przez nas produktów do malowania pomieszczeń jest również ich przetestowanie w różnorodnych warunkach. Przez lata pomalowaliśmy już setki sufitów i ścian, dzięki czemu doskonale wiemy, na co zwracać uwagę. Często powtarzamy również Klientom, że wybór odpowiedniej farby robi ogromną różnicę, gdyż nawet perfekcyjnie przygotowana powierzchnia, która zostanie pokryta złej jakości farbą, nie zrobi odpowiedniego wrażenia.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze malowania wnętrz, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu!


<< POWRÓT

Poczytaj więcej