Malowanie wnętrz

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne usługi malarskie mieszkań, apartamentów, lokali usługowych oraz biur na terenie Warszawy i Łodzi, a także w okolicach tych miast. Oferujemy pełny zakres usług od przygotowania pomieszczenia po malowanie ścian, sufitów, grzejników, drzwi, okien oraz innych zleconych powierzchni. Nasza ekipa malarzy zawsze jest gotowa doradzić w wyborze najlepszych materiałów. Prace wykonujemy we wspólnie ustalonym wcześniej terminie z klientem.Wykonujemy tez sztukaterie i kleimy tapety.

Nasze doświadczenie

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte na wyspach brytyjskich pozwoliło nam osiągnąć perfekcję w wykonywanych projektach oraz urzeczywistnić marzenia naszych klientów o pięknym domu, który będzie ich oazą spokoju po męczącym dniu w pracy. Świadczone przez nas usługi charakteryzują się szybkim i nowoczesnym wykonaniem, które sprawi, że nasi klienci będą mogli pracować, jak i odpoczywać w luksusowych warunkach.

Perfekcyjne malowanie

Nasi fachowcy znają się na wykonianiu wszystkich prac remontowych, wśród których malowanie jest jednym z wielu istotnych elementów by dane pomieszczenie spełniało oczekiwania i cieszyło naszych klientów. Wiemy, jak ważna jest perfekcja wykonania każdego odświeżenia ścian, które podkreślają charakter pomieszczenia.

Indywidualne podejście do klienta

Każdą wycenę wykonujemy w dogodnym dla Państwa terminie i w wybranych miejscu. Kosztorys danej usługi wykonujemy za darmo. Aby umówić się na spotkanie, prosimy dzwonić pod numer 533-791-135 lub napisać do nas na adres info@adomuseu.pl.