Zabudowy gipsowo-kartonowe

Zabudowy GK, czyli zabudowy płyt gipsowo-kartonowych to tani sposób by ciekawie zaaranżować lub zupełnie zmienić wygląd mieszkania lub biura. Nasz doświadczony zespół remontowy unowocześni nie tylko wybraną przez Państwa powierzchnię, ale również doradzi jak najlepiej zachować ergonomię pomieszczenia, która jest niezwykle ważna. Dzięki odpowiednio zachowanym proporcjom, ludzie w nich przebywający pracują wydajniej i łatwiej jest się im zrelaksować po ciężkim dniu.

Profesjonalna usługa

Możliwości, jakie dają płyty gipsowo-kartonowe podczas remontów są nieograniczone, a dzięki doświadczeniu naszych fachowców unikną Państwo nieprzyjemnych sytuacji związanych ze złym montażem, który najczęściej jest związany ze zbyt dużą wilgotnością lub złym mocowaniem profili nośnych a czasem nawet użyciem złego gipsu do szpachlowania. Nasza ekipa doskonale zna rodzaje profili do płyt gipsowo-kartonowych, potrafi wybrać odpowiednie masy i taśmy do mocowania ścian.

Zadowolenie klienta

Wybór naszej ekipy remontowej sprawi, że cały remont będzie przyjemnym i szybkim procesem, którego efekty wywołają uśmiech na Państwa twarzy. Korzystnie zmienimy układ pomieszczenia i zagospodarujemy przestrzeń, tak aby wykorzystać ją do maksimum. Doradzimy, kiedy i jak zastosować płytę G-K, aby uzyskać niepowtarzalny i nowoczesny efekt we wnętrzu. Wykonując usługi remontowe głównie kierujemy się estetyką danego pomieszczenia, sumiennością w wykańczaniu wnętrz i dbałością o nawet najmniejsze detale.

Kontakt

Każdą wycenę wykonujemy w dogodnym dla Państwa terminie i w wybranych miejscu. Kosztorys danej usługi wykonujemy za darmo. Aby umówić się na spotkanie, prosimy dzwonić pod numer 533-791-135 lub napisać do nas na adres info@adomuseu.pl.