Usługi remontowe Adomus

Nasza firma Adomus specjalizuje się w kompleksowych usługach remontowych. Wykańczamy wnętrza od podstaw. Aranżujemy wnętrza pomieszczeń na najwyższym światowym poziomie. Przywracamy dawną funkcjonalność oraz wygląd budynków, mieszkań oraz przestrzeni publicznych w całej Łodzi i okolicach.

 Doświadczenie.

Adomus zdobywało swoje doświadczenie w budowaniu i remoncie domów oraz mieszkań w Anglii, gdzie nasi pracownicy nauczyli się nowoczesnego, jak i klasycznego stylu wykończeń. To tam, kształciliśmy się w wykorzystywaniu nowych technik i metod w konserwacji powierzchni mieszkalnych. Londyn i większe miasta Wielkiej Brytanii były idealnym miejscem do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań w budownictwie. Szeroki i obszerny rynek angielski, na którym jest stałe zapotrzebowanie na remont mieszkań, pozwolił nam rozwinąć skrzydła i udoskonalić nasze umiejętności i wiedzę.

Oferta usług remontowych.

W zakres prac remontowych wchodzą m.in. usługi dekarskie, instalacyjne, demontażowe oraz prace związane z odnową podłogi, ścian i sufitu. Wymieniamy wszystkie instalacje elektryczne, hydrauliczne, kanalizacyjne, telekomunikacyjne, a także instalacje centralnego ogrzewania. Kładziemy panele oraz płytki mozaikowe, czy kafelkowe w łazience oraz kuchni. Wyburzamy ściany, korzystnie zmieniając rozkład pomieszczeń, zwiększając przy tym przestrzeń użytkową mieszkania. Wprowadzamy innowacje do pokoi, czyniąc je bardziej nowoczesnymi i funkcjonalnymi. Gruntujemy i malujemy ściany, podwieszamy sufity i montujemy oświetlenie oraz zakładamy sztukaterie. Wszystkie te usługi remontowe, a także wiele innych oferujemy w atrakcyjnych dla klienta cenach.

Jakość, rzetelność i terminowość!

Nasze projekty realizujemy, konsultując wszystkie, nawet najmniejsze zmiany i detale z naszymi klientami. Już we wczesnych etapach projektu, zależy nam na pozyskaniu zaufania naszego zleceniodawcy, co zapewnia nam miłą współpracę w przyszłości. Podczas pracy kierujemy się rzetelnością i sumiennością, zgodnie z podpisaną umową z klientem. Szybko i na czas wykonamy remont dowolnej przestrzeni, bez nieprzyjemnych opóźnień! Adomus to głównie jakość i kompleksowość wykonywanych prac. Jak wspomnieliśmy wcześniej, nasze bogate doświadczenie zdobyliśmy pracując na zagranicznym rynku, dzięki czemu nauczyliśmy się sumienności i precyzji. Nie boimy się żadnej pracy, a usługi remontowe i wykończeniowe to dla nas codzienność.

Skontaktuj się z nami.

Jeżeli jesteś zainteresowany usługami remontowymi firmy Adomus, bezzwłocznie zadzwoń na numer 533 791 135 lub odwiedź nasze biuro w Łodzi przy ulicy Fijałkowskiego 31.